Bieniewice.pl


Idź do treści

Festyn 2010


26-27.06.2010 - VIII Integracyjny Festyn w Bieniewicach

Prezentujemy Państwu "szybki serwis fotograficzny".
Prosimy zaglądać tu częściej.
Wkrótce pojawi się kilka filmów zrealizowanych podczas bieniewickiego festynu.

Zaproszeni goście wręczali nagrody zwyciężcom sobotnich zmagań sprawnościowych.
Starosta Jan Żychliński i burmistrz Zenon Reszka osobiście wręczali medale uczestnikom "integracyjnej miniolimpiady" oraz bieniewickiej młodzieży.

Po raz pierwszy do grona sponsorów Festynu przyłączyli się sołtysi większości okolicznych sołectw fundując nagrody w postaci rowerów. Zabrakło jedynie nagody z sołectwa Witanów.
Organizatorzy Festynu uzgodnili z sołtysami zasadę że nagroda "sołecka" jest przyznawana dziecku mieszkającemu w danym sołectwie.


Nasi bieniewiccy Strażacy w ciągu kilku minut od przyjazdu ugasili pozorowany pożar oraz zaprezentowali nam akcję ratunkową polegająca na ewakuacji rannego pasażera samochodu.

Znakomita sprawność strażackiej młodzieży budzi uznanie dla systemu szkoleniowego prowadzonego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Bieniewicach.

Koledzy z Powiatowej Straży Pożarnej pokazali sposób gaszenia wysokich obiektów przy pomocy specjalnego podnośnika. " Produktem ubocznym" ich pokazu była piękna podwójna tęcza kóra pokazała się w rozproszonych na boiskiem kropelkach wody.

Mecz piłkarski "Zerówka kontra Pierwsza klasa" zakończył się zwycięstwem pierwszaków. Na koniec młodzi futboliści otrzymali medale i puchar (wręczał v-ce burmistrz Marek Książek).

Bieniewicki Uczniowski Klub Sportowy "Bieniewiczanka" działa dopiero kilka miesięcy. Miło widzieć tak wielkie zaangażowanie naszych młodych piłkarzy. Więcej informacji o UKS Bieniewiczanka znajdziecie Państwo na portalu Zespołu Szkół w Bieniewicach.

Gdy do Marka Parafiniuka, dyrektora Zespołu Szkół w Bieniewicach, przyszło kilku młodych ludzi z propozycją zbudowania w Bieniewicach boiska do piłki plażowej, wiedzieli co robią i jaki będzie skutek....

Po kilku dniach przyjechała pierwsza wywrotka z piaskiem.

W pierwszym turnieju Siatkówki Plażowej w Bieniewicach pierwsze trzy miejsca zajęły drużyny z Bieniewic.
Czy oprócz piłki nożnej to jest nasza nowa specjalizacja? Zobaczymy.

Nagrody wręczył Jan Żychliński - starosta powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Bieniewickie drużyny piłkarskie są w czołówce rankingów. Drużyna szkolna zajmuje wysokie miejsca w rozgrywkach powiatowych.

Nasi piłkaże z dużyny Ochotniczej Straży Pożarnej też są w czołówce rozgrywek organizowanych przez Pożarników.
Mecz "Strażacy kontra reszta Świata" zakończył się wynikiem 0:2


Występy dzieci z bieniewickiego przedszkola nagrodzone były oklaskami.
Paulina Kuropatwa wzruszyła nas swoim mocnym głosem i pięknym spiewem. Dostała specjalną nagrodę za popularyzowanie Bieniewic.
"Mężczyźni nocy" zaprezentowali układ choreograficzny który wywołał liczne piski i gromkie brawa...


Powrót do treści | Wróć do menu głównego